درمان یار

معرفی عضویت-درخواست عضویت-نحوه پرداخت روشهای عضویت

یکی از مهم‌ترین روش‌های کمک به ارمغان شکوفه ها ، عضویت است. شما می‌توانید با پرداخت ماهانه حداقل ۱۰۰۰ تومان به جمع اعضای محک بپیوندید. اعضای ارمغان شکوفه ها نیکوکارانی هستند که با داشتن تعهد نسبت به هم نوعان خود به خوبی درک می‌کنند که ارائه خدمات و حمایت‌های مستمر به کودکان مبتلا به اوتیسم و خانواده‌هایشان نیازمند تداوم حمایت آنهاست. اعضای ارمغان شکوفه ها با تعهد، احساس مسئولیت و نظم خود در پرداخت مستمر مبالغ عضویت، ارمغان شکوفه ها را قادر می‌سازند تا بتواند برای درمان و حمایت از کودکان مبتلا به اوتیسم برنامه ریزی نماید..

 

 

چند راه آسان برای ترویج نوع‌دوستی و گسترش دامنه اعضای ارمغان شکوفه ها:
-دوستان و آشنایان خود را برای پیوستن به جمع پر مهر اعضای ارمغان شکوفه ها تشویق کنید و از این طریق حس نوع‌دوستی و کمک به هم نوع را به تمامی اقشار جامعه تسری دهید.
روش‌های عضویت را به دوستان، آشنایان و همکاران خود معرفی کنید.-
. آشنایان و دوستان خود را با فعالیت‌های ارمغان شکوفه ها در جهت حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به اوتیسم آشنا نمایید- -دوستان خود را به -عضویت موسسه ارمغان شکوفه ها درآورده و حق عضویت آنها را برای هر مدتی که می‌خواهید پرداخت نمایید و به این وسیله عضویت در ارمغان شکوفه ها را به دوستان خود هدیه کنید.

ارسال این صفحه برای دوستان

درمان یاری

معرفی درمان یاری-می خواهم درمان یار شوم-توضیحات درمان یاری

معرفی درمان یاری

درمان یار ارمغان شکوفه ها فردی است که هزینه های ماهانه دارو و درمان یک یا چند کودک مبتلا به اوتیسم را تقبل می کند. با پیوستن به جمع (درمانیاران ارمغان شکوفه ها) و پرداخت هزینه دارو و درمان حداقل یک کودک مبتلا به اوتیسم در ماه؛ در مراحل سخت درمان، یار کودکان باشید و در مسیر بهبود دست کوچکشان را بگیرید.

با توجه به برآوردهای انجام شده هزینه های طی نمودن فرآیند درمان و تامین هزینه های لازم برای هر کودک مبتلا به اوتیسم در هر ماه بالغ بر ۱۵۰۰۰۰۰۰ ریال می‌باشد که شما نیکوکار گرامی  می‌توانید با تقبل پرداخت هزینه های دارو و درمان کودکان، آنها را در مراحل سخت درمان همراهی کرده و موسسه خیریه ارمغان شکوفه ها را در تامین هزینه های دارو و درمان کودکان یاری نمایید.درخواست درمان یاری

می خواهم درمان یار شوم

یاور عزیز، از اینکه مایل اید در طرح درمانیاری ما شرکت کنید و به این وسیله ما را در درمان کودکان مبتلا به اوتیسم یاری دهید  شماره سپاسگزاریم.شما می توانید با مراجعه به موسسه ارمغاه شکوفه ها  بطور حضوری و یا تماس با شماره۰۲۱۸۶۱۲۵۱۹۳به جمع درمان یاران ارمغان شکوفه ها  بپیوندید. در صورت تمایل می توانید متناسب با درخواست خود  یکی از فرم های زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما تا ۷۲ ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.

درمان یار

توضیحات درمان یاری

 

درمان یار چه معنایی دارد؟

درمان یار فردی است که هزینه‌های ماهانه دارو و درمان یک یا چند کودک مبتلا به اوتیسم را تقبل می‌کند و با این روش او را در مسیر درمان بیماری یاری می‌دهد.

 چرا ارمغان شکوفه ها  کودکان را بطور مستقیم به درمان‌یاران معرفی نمی‌کند؟
ارمغان شکوفه هادر نظر دارد  از ابتدای تأسیس همواره اهمیت ویژه ای برای حفظ کرامت انسان‌ها و توجه به شرایط روحی کودکان تحت حمایت و خانواده‌هایشان قائل گردد از این رو ارمغان شکوفه هاهیچ‌گاه کودکان تحت حمایت را بطور مستقیم به درمان‌یاران معرفی نمی‌کند و یک درمان‌یار ارتباط شخصی با کودک ندارد. چرا که از یک سو کودکان ارمغان شکوفه ها با همراهی خانواده‌هایشان مراحل درمان را سپری می‌کنند و ارتباط مستقیم درمان‌یار با کودکان می‌تواند به روحیه و کرامت انسانی خانواده‌های کودکان لطمه وارد کند و یا از باور و اطمینانی که کودکان به پدر و مادر و خانواده خود دارند بکاهد. از سوی دیگر آشنایی درمان‌یار و کودکان ممکن است باعث ایجاد وابستگی و ارتباط معنوی میان آنها شود که این مسأله در طول زمان می‌تواند هم برای کودکان و هم درمان یاران مشکل ساز شود. همچنین یک درمان‌یار ممکن است بخواهد تنها بطور مقطعی و در مدت زمان محدودی کودکان را تحت پوشش قرار دهد و این مسأله نیز ممکن است به روحیه کودکان آسیب برساند.

ارمغان شکوفه هاضمن قدردانی از همه عزیزانی که می‌خواهند به عنوان درمان‌یار، دوشادوش ارمغان شکوفه ها و خانواده‌ها، کودکان عزیزمان را در سپردن راه سلامتی همراهی کنند، تقاضا دارد که در تحقق اهداف متعالی محک که همانا حمایت همه جانبه از کودکان و خانواده‌های آنها همراه با حفظ شأن و منزلت آنها می‌باشد، ما را یاری کنند. امید است روزی برسد که در آن در کنار تمامی یاوران ارمغان شکوفه هابهبود کودکان مبتلا به اوتیسم را جشن بگیریم