معرفی صندوق

داشتن صندوق صندوقهای ارمغان شکوفه ها یکی از قدیمی‌ترین و ساده‌ترین روش‌های کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم است. این صندوق ها می‌توانند در منزل، محل کار و یا اماکن عمومی مستقر شوند. صندوق ارمغان شکوفه هاکه شما در خانه یا محل کار خود قرار می‌دهید، نشانه عشق‌ورزی و    نشانه‌ای از حس نوع دوستی شماست. با داشتن . صندوق ارمغان شکوفه هاکمک به کودکان مبتلا به اوتیسم بسیار آسان می‌شود،

چون همواره در کنار شماست. حتی با مبالغ کوچک نیز می‌توانید به آنان کمک کنید. به این ترتیب کمک به ارمغان شکوفه ها می‌تواند در برنامه هر روز شما قرار گیرد و مقدمه‌ای برای شروع یک روز پر از عشق و امید باشد.

درخواست صندوق
چند راه آسان برای ترویج نوع دوستی و توزیع گسترده ترصندوقهای ارمغان شکوفه :
با مبالغی که در صندوق های ارمغان شکوفه ها ریخته می‌شود کودکان مبتلا به اوتیسم بیشتری می‌توانند تحت حمایت. ارمغان شکوفه قرار بگیرند، پس می‌توانید این راه کمک را به دوستان و آشنایان و همه افرادی که با آنها ارتباط دارید هم معرفی کنید

صندوق ارمغان شکوفه ها را به عزیزانتان هدیه دهید
-صندوق های ارمغان شکوفه ها هدیه‌ای مناسب برای کودکان تازه متولد شده و پدر و مادر آنها است
-به عروس و دامادی که به تازگی زندگی مشترک را آغاز کرده‌اند، قلک ارمغان شکوفه ها را هدیه دهید تا زندگی خود را با حس خوب  عشق و کمک به همنوع شروع کنند.

با رئیس و همکارانتان صحبت کنید و با هماهنگی آنها در هر اتاق یک قلک برای سایر همکارانتان قرار دهید.-

-در هر جایی که حس خوب کمک به همنوع می‌تواند شکوفه دهد، حضور صندوق ارمغان شکوفه ها را پیشنهاد دهید تا زنجیره کمک به ارمغان شکوفه ها ادامه پیدا کند.

اگر شما هم ایده هایی در مورد توزیع صندوق ,نحوه توزیع,شکل صندوق و ….. را دارید با ما از طریق این لینک به اشتر اک بگذارید.

درخواست صندوق برای اولین بار

 

از اینکه می‌خواهید یکی از صندوق های ارمغان حیات شکوفه ها را داشته باشید سپاسگزاریم. با داشتن این صندوق شما می‌توانید کمک به ارمغان شکوفه ها را تبدیل به یکی از کارهای روزانه خود کرده و هر روزتان را با عشق شروع کنید. چنانچه مایل به دریافت صندوق ، . می‌باشید، فرم زیر را پر کرده و یا با شماره ۰۲۱۸۶۱۲۵۱۹۳تماس حاصل فرمایید.

امیدواریم با همراهی همه یاوران در آینده نزدیک با کشوری شدن و افتتاح دفاتر در شهرستان ها امکان توزیع قلک در تمام نقاط ایران فراهم شود..

درخواست صندوق

یکی از مهم‌ترین روش‌های کمک به ارمغان حیات شکوفه ها ، عضویت است. شما می‌توانید با پرداخت ماهانه حداقل ۱۰۰۰ تومان به جمع اعضای ارمغان شکوفه ها بپیوندید. اعضای ارمغان شکوفه ها نیکوکارانی هستند که با داشتن تعهد نسبت به هم نوعان خود به خوبی درک می‌کنند که ارائه خدمات و حمایت‌های مستمر به کودکان مبتلا به اوتیسم و خانواده‌هایشان نیازمند تداوم حمایت آنهاست. اعضای ارمغان شکوفه ها با تعهد، احساس مسئولیت و نظم خود در پرداخت مستمر مبالغ عضویت، ارمغان شکوفه ها را قادر می‌سازند تا بتواند برای درمان و حمایت از کودکان مبتلا به اوتیسم  برنامه ریزی نماید.

 

چند راه آسان برای ترویج نوع‌دوستی و گسترش دامنه اعضای ارمغان شکوفه ها:
-دوستان و آشنایان خود را برای پیوستن به جمع پر مهر اعضای ارمغان شکوفه ها تشویق کنید و از این طریق حس نوع‌دوستی و کمک به هم نوع را به تمامی اقشار جامعه تسری دهید.

روش‌های عضویت را به دوستان، آشنایان و همکاران خود معرفی کنید-.
آشنایان و دوستان خود را با فعالیت‌های ارمغان شکوفه ها در جهت حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به اوتیسم آشنا نمایید-
-دوستان خود را به عضویت موسسه ارمغان حیات شکوفه ها درآورده و حق عضویت آنها را برای هر مدتی که می‌خواهید پرداخت نمایید و به این وسیله عضویت در ارمغان حیات شکوفه ها را به دوستان خود هدیه کنید.