معرفی عضویت-درخواست عضویت-نحوه پرداخت روشهای عضویت

یکی از مهم‌ترین روش‌های کمک به موسسه خیریه ارمغان حیات شکوفه ها ، عضویت است. شما می‌توانید با پرداخت ماهانه حداقل ۱۰۰۰ تومان به جمع اعضای خیریه ارمغان حیات شکوفه ها بپیوندید. اعضای ارمغان حیات شکوفه ها نیکوکارانی هستند که با داشتن تعهد نسبت به هم نوعان خود به خوبی درک می‌کنند که ارائه خدمات و حمایت‌های مستمر به کودکان مبتلا به اوتیسم و خانواده‌هایشان نیازمند تداوم حمایت آنهاست. اعضای خیریه ارمغان حیات شکوفه ها با تعهد، احساس مسئولیت و نظم خود در پرداخت مستمر مبالغ عضویت، این خیریه را قادر می‌سازند تا بتواند برای درمان و حمایت از کودکان مبتلا به اوتیسم برنامه ریزی نماید..

چند راه آسان برای ترویج نوع‌دوستی و گسترش دامنه اعضای خیریه ارمغان حیات شکوفه ها:
-دوستان و آشنایان خود را برای پیوستن به جمع پر مهر اعضای خیریه ارمغان حیات شکوفه ها تشویق کنید و از این طریق حس نوع‌دوستی و کمک به هم نوع را به تمامی اقشار جامعه تسری دهید.
روش‌های عضویت را به دوستان، آشنایان و همکاران خود معرفی کنید.-
. آشنایان و دوستان خود را با فعالیت‌های این خیریه در جهت حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به اوتیسم آشنا نمایید- -دوستان خود را به -عضویت موسسه خیریه ارمغان حیات شکوفه ها درآورده و حق عضویت آنها را برای هر مدتی که می‌خواهید پرداخت نمایید و به این وسیله عضویت در این خیریه را به دوستان خود هدیه کنید.

ارسال این صفحه برای دوستان

درمان یاری

معرفی درمان یاری-می خواهم درمان یار شوم-توضیحات درمان یاری

معرفی درمان یاری

درمان یار خیریه ارمغان حیات شکوفه ها فردی است که هزینه های ماهانه دارو و درمان یک یا چند کودک مبتلا به اوتیسم را تقبل می کند. با پیوستن به جمع (درمانیاران ارمغان شکوفه ها) و پرداخت هزینه دارو و درمان حداقل یک کودک مبتلا به اوتیسم در ماه؛ در مراحل سخت درمان، یار کودکان باشید و در مسیر بهبود دست کوچکشان را بگیرید.

با توجه به برآوردهای انجام شده هزینه های طی نمودن فرآیند درمان و تامین هزینه های لازم برای هر کودک مبتلا به اوتیسم در هر ماه بالغ بر ۱۵۰۰۰۰۰۰ ریال می‌باشد که شما نیکوکار گرامی  می‌توانید با تقبل پرداخت هزینه های دارو و درمان کودکان، آنها را در مراحل سخت درمان همراهی کرده و موسسه خیریه ارمغان حیات شکوفه ها را در تامین هزینه های دارو و درمان کودکان یاری نمایید. درخواست درمان یاری

می خواهم درمان یار شوم

یاور عزیز، از اینکه مایل اید در طرح درمانیاری ما شرکت کنید و به این وسیله ما را در درمان کودکان مبتلا به اوتیسم یاری دهید  شماره سپاسگزاریم.شما می توانید با مراجعه به موسسه خیریه ارمغان حیات شکوفه ها بطور حضوری و یا تماس با شماره ۷۷۵۹۲۵۲۳-۷۷۵۹۲۵۲۷ به جمع درمان یاران خیریه ارمغان حیات شکوفه ها بپیوندید. در صورت تمایل می توانید متناسب با درخواست خود  یکی از فرم های زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما تا ۷۲ ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.

درمان یار

توضیحات درمان یاری

درمان یار چه معنایی دارد؟

درمان یار فردی است که هزینه‌های ماهانه دارو و درمان یک یا چند کودک مبتلا به اوتیسم را تقبل می‌کند و با این روش او را در مسیر درمان بیماری یاری می‌دهد.

 چرا خیریه ارمغان حیات شکوفه ها کودکان را بطور مستقیم به درمان‌یاران معرفی نمی‌کند؟
خیریه ارمغان حیات شکوفه ها در نظر دارد  از ابتدای تأسیس همواره اهمیت ویژه ای برای حفظ کرامت انسان‌ها و توجه به شرایط روحی کودکان تحت حمایت و خانواده‌هایشان قائل گردد از این رو این خیریه هیچ‌ گاه کودکان تحت حمایت را بطور مستقیم به درمان‌یاران معرفی نمی‌کند و یک درمان‌یار ارتباط شخصی با کودک ندارد. چرا که از یک سو کودکان خیریه ارمغان حیات شکوفه ها با همراهی خانواده‌هایشان مراحل درمان را سپری می‌کنند و ارتباط مستقیم درمان‌یار با کودکان می‌تواند به روحیه و کرامت انسانی خانواده‌های کودکان لطمه وارد کند و یا از باور و اطمینانی که کودکان به پدر و مادر و خانواده خود دارند بکاهد. از سوی دیگر آشنایی درمان‌یار و کودکان ممکن است باعث ایجاد وابستگی و ارتباط معنوی میان آنها شود که این مسأله در طول زمان می‌تواند هم برای کودکان و هم درمان یاران مشکل ساز شود. همچنین یک درمان‌یار ممکن است بخواهد تنها بطور مقطعی و در مدت زمان محدودی کودکان را تحت پوشش قرار دهد و این مسأله نیز ممکن است به روحیه کودکان آسیب برساند.

خیریه ارمغان حیات شکوفه ها ضمن قدردانی از همه عزیزانی که می‌خواهند به عنوان درمان‌یار، دوشادوش این خیریه و خانواده‌ها، کودکان عزیزمان را در سپردن راه سلامتی همراهی کنند، تقاضا دارد که در تحقق اهداف متعالی خیریه ارمغان حیات شکوفه ها که همانا حمایت همه جانبه از کودکان و خانواده‌های آنها همراه با حفظ شأن و منزلت آنها می‌باشد، ما را یاری کنند. امید است روزی برسد که در آن در کنار تمامی یاوران خیریه ارمغان حیات شکوفه ها بهبود کودکان مبتلا به اوتیسم را جشن بگیریم .