جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تامین دارو

بیشترین میزان کمک های نیکوکاران در موسسه ارمغان حیات شکوفه ها، صرف هزینه های دارو و درمان کودکان اتیسم می شود. “معاونت خدمات اجتماعی“ داروها را پس از بررسی نسخه معتبر ارائه شده توسط والدین کودکان اتیسم به صورت رایگان در اختیار مدد جویان تحت پوشش موسسه قرار می دهد.

همچنین موسسه ارمغان حیات شکوفه ها با کمک نیکوکاران توانست هزینه های درمان بسیاری از کودکان اتیسم تحت پوشش موسسه را که در کنار اختلال اتیسم دچار بیماری های دیگر هم شده اند را تقبل کند، از جمله هزینه های دندان پزشکی، هزینه های دارو های پوستی، هزینه های بستری در بیمارستان، انجام تست های TMSو…. .

تعدادی از کودکان تحت پوشش موسسه خیریه علی رغم داشتن سن بالا و به دلیل مشکلات مغزی و اتیسمی توان کنترل خود را ندارند و با توجه به قیمت بالای پوشک در سایز های مختلف و با در نظر گرفتن وضعیت معیشتی و درآمدی خانواده ها ، با کمک خیرین مهربان نسبت به تهیه و تحویل آن  به افراد تحت پوشش اقدام میگردد.

تعدادی از توانخواهان تحت پوشش علاوه بر داشتن اخلال اتیسم به اختلال  cp  هم دچار می باشند .لذا علی رغم داشتن ۵ یا ۶ سال سن قدرت بلع ندارند . لذا از شر خشک های رژیمی استفاده می نمایند و هزینه های ماهیانه آن برای خانواده بالا بوده و موسسه با کمک خیرین محترم در این راستا اقدام به تهیه و تحویل شیر خشک به خوانواده های یاد شده می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس ایمیل یا نام کاربری ضروری می باشد

رمز عبور ضروری می باشد

نام نمایشی ضروری می باشد

آدرس ایمیل ضروری می باشد

رمز عبور ضروری می باشد

آدرس ایمیل یا نام کاربری ضروری می باشد