جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تامین مایحتاج

در شرایط اقتصادی تورمی امروز، تامین مایحتاج زندگی، به دغدغۀ اصلی و آرزوی قلبی بسیاری از افراد جامعه تبدیل شده است که در این شرایط، درآمد افراد نسبت به تورم از رشد کمتری برخوردار بوده و همین مسئله سفره مردم را کوچک و توان خرید آنها را کم کرده و چه بسا که بعضی از اقلام غذایی از سفره های مردم خذف شده است.

یکی از موسساتی که توانسته قدم مثبتی را در جهت تأمین مایحتاج زندگی خانواده های نیازمند بردارد، موسسۀ ارمغان حیات شکوفه ها می باشد  که قریب ۱۶۰ خانواده دارای فرزند اتیسم را تحت پوشش قرار داده و بسته‌های معیشتی مناسبی را به فراخور مناسبت های مختلفبیت این خانواده ها تقسیم می نماید.

در سال‌های گذشته خیرین زیادی با حسن اعتماد خود برای رفع فقر و مشکلات معیشتی مددجویان کمک‌‌های خود را به این مؤسسۀ خیریه اهدا نموده اند.

اعتباری که موسسه خیریه ارمغان حیات شکوفه ها در سال‌های فعالیت خود به دست آورده، حاصل صداقت، پاک‌دستی و امانت‌داری آن است. این موسسه تلاش کرده است هر روز خدمات بهتر و جامع‌تری ارائه کند. همین موضوع موجب اطمینان خیرین محترم و دلگرمی مددجویان عزیز به این مجموعه شده است. شما شهروندان عزیز هم در صورت داشتن شرایط اقتصادی مناسب می توانند یاری گر ما در مسیر خدمت بی منت به فرشتگان اتیسم باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس ایمیل یا نام کاربری ضروری می باشد

رمز عبور ضروری می باشد

نام نمایشی ضروری می باشد

آدرس ایمیل ضروری می باشد

رمز عبور ضروری می باشد

آدرس ایمیل یا نام کاربری ضروری می باشد